Bez kategorii

Dlaczego weryfikacja tożsamości jest ważna?

Posted On Kwiecień 15, 2016 at 10:56 am by / No Comments

Każde kasyno internetowe wcześniej czy później weryfikuje tożsamość swoich graczy, większość robi to przed pierwszą wypłatą pieniędzy. Dlatego tak ważne jest podawanie autentycznych danych osobowych przy zakładaniu konta – jeżeli tego nie zrobimy, możemy napotkać problemy z odzyskaniem wygranych środków.

Na czym właściwie polega weryfikacja tożsamości? Najczęściej wygląda to tak, że serwis prosi użytkownika o przesłanie kopii (skanu albo zdjęcia) dowodu potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, paszport czy potwierdzenie zameldowania. Zwracamy uwagę, że wysyłając skany karty kredytowej czy paszportu, powinniśmy zasłonić część istotnych danych, np. numer pesel i numer konta bankowego. Bardzo rzadko zdarza się, że weryfikację przeprowadza się drogą telefoniczną.

Kasyna internetowe weryfikują konta z uwagi na swoje i nasze bezpieczeństwo. Zależy im na tym, aby uniemożliwić grę nieletnim i aby nikt nieupoważniony nie nie miał możliwości wypłacić środków z naszego konta. Procedura analizy przesłanych przez nas dokumentów trwa nawet parę dni, ale warto poczekać, gdy w grę wchodzi nasze bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *