Bez kategorii

One-armed bandit przez internet

Posted On Kwiecień 30, 2016 at 11:11 am by / No Comments

Z pewnością większość z nas kojarzy z filmów maszyny, do których wrzuca się kilka monet, pociąga za wajchę i gdy wylosowana zostanie konfiguracja identycznych symboli wygrywa dużą ilość pieniędzy. To właśnie jednoręki bandyta (one-armed bandit). Swego czasu tego rodzaju maszyny były wyjątkowo rozpopularyzowane w Stanach Zjednoczonych i nie tylko, można je było znaleźć w wielu barach i salonach gier.

Dziś wprawdzie nie znajdziemy już tego typu automatów w knajpach, ale możemy grać na jednorękim bandycie online. Najfajniejsze gry hazardowe możesz znaleźć np tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games lub na innych tego typu stronach kasyn. Internetowa gra ma rzecz jasna mnóstwo plusów, przede wszystkim ogólnodostępność. Potrzebny nam tylko notebook albo smartfon połączony z internetem i parę groszy na koncie. Jak pokazują statystyki, nowoczesna odmiana one-armed bandit cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak standardowa odmiana tej gry – jak dowodzą statystyki, bierze w niej udział ponad 58% internautów.

Jakie są reguły gry w one-armed bandit online? Na początek trzeba założyć konto w dowolnym serwisie oferującym gry kasynowe online, potem dokonujemy wpłaty na swoje konto i rozpoczynamy grę. Na monitorze widzimy identyczny obraz co w barowym automacie, z tą różnicą, że nie ma dźwigni, zamiast tego mamy analogiczny button, który należy kliknąć, żeby uruchomiło się losowanie. Jeżeli komputerowi uda się wylosować konfigurację jednakowych symboli, wtedy wygrywamy.

Prawda, że proste?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *