Bez kategorii

Moja gra

Posted On Sierpień 10, 2016 at 4:36 pm by / No Comments

Gra w kasynie to bez wątpienia jeden z najciekawszych, a przy tym opłacalnych sposobów spędzania wolnego czasu. Sam odkryłem to przed paroma laty, kiedy zainspirowany biografią znanego pokerzysty, który zbił fortunę na Triple Stud, postanowiłem sam spróbować swoich sił w hazardzie.

Na początku mojej przygody z kasynem korzystałem z for dyskusyjnych i poradników takich jak „Super System” D. Brunsona, „The Poker Office” Joe’ego Williamsa i „The Beginner’s Guide to Winning Blackjack” S. Robertsa. W ten sposób poznałem zasady gry w bakarata, pokera, bingo i inne gry hazardowe. Następnie wypróbowałem swoje umiejętności grając za wirtualne środki na koncie treningowym w eXbino Gaming. Przekonałem się wtedy, że jestem całkiem dobry w blackjacku i remibrydżu, do tej pory to moje ulubione gry.

Teraz gram oczywiście za realny kapitał, jednak staram się robić to rozsądnie. Zwykle ustalam konkretny budżet na grę i nie przekraczam tego limitu. Przykładowo w blackjacka gram najczęściej w środę po pracy i nigdy nie poświęcam na ten cel więcej niż 200 zł, nawet gdy świetnie mi idzie. Moja najwyższa jak dotąd wygrana hazardowa wyniosła 20 100 PLN – to mój najlepszy wynik w Holdem Stud. W baccaracie natomiast udało mi się przegrać 9 000 PLN. Gdzie znaleźć najlepsze gry hazardowe? Np. tutaj w tym kasynie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *