Bez kategorii

Retro Reels – prosty, klasyczny jednoręki bandyta

Posted On Luty 10, 2017 at 5:15 pm by / No Comments

Jeżeli lubisz automaty do gry, ale znudziły ci się już dziwaczne, nietypowe gry typu Halloweenies, Bush Telegraph, Totem Treasure czy The Snake Charmer, w których zamiast standardowych symboli występują różdżki, gwiazdki, czapki kucharskie i inne wynalazki, Retro Reels powinno ci przypaść do gustu. To prosty, nowoczesny slot do złudzenia przypominający klasyczne automaty slotowe, które kiedyś można było znaleźć niemal w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia świetna gratka nie tylko dla graczy, którzy z nostalgią wspominają stare, dobre lata dziewięćdziesiąte oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze z innowacyjnymi slotami online, ale też dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels mamy pięć bębnów i 20 linii wypłat, zaś symbole na bębnach to popularne owoce (czereśnie, śliwki itd.), dolary i siódemki. Do najbardziej opłacalnych należy układ składający się z samych dolarów, ale wysoką nagrodę wygrywamy też, gdy wypadną nam niebieskie cyfry 7. Wersja uproszczona Retro Reels nie posiada bonusowej opcji gamble. Możemy ją jednak znaleźć w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Extreme Heat.

Slot Retro Reels zadebiutował w polskim internecie dopiero przed kilkoma miesiącami, w związku z czym większość e-kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeżeli chcesz spróbować w nim swoich sił, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *